Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/freebooksinfo/public_html/wp-content/themes/best-hotel/search.php on line 48
Плисти проти течії
Language: uk
Pages:
Authors: Хорхе Ліврага Ріцці
Categories: Philosophy
Type: BOOK - Published: 2018-12-20 - Publisher: Litres
Другий том філософських есеїв, статей та лекцій аргентинського філософа Хорхе Анхеля Лівраги буде цікавий тим, хто замислюється над питаннями про сенс життя, природу людини, моральні чесноти, проблему вибору, закони розвитку історії та людства.«Ідеали тіла та ідеали душі», «Іти поміж мертвих», «Внутрішнє дзеркало», «Хвороби сучасного світу», «Культура безкультурності», «Як здійснюються мрії» – ці та інші есеї автора розкривають погляд сучасного філософа на життя людини та її взаємини зі світом.
Плисти проти течії
Language: uk
Pages:
Authors: Хорхе Ліврага Ріцці
Categories: Foreign Language Study
Type: BOOK - Published: 2017-09-05 - Publisher: Litres
Збірка філософських есеїв, статей та лекцій Хорхе Анхеля Лівраги, засновника та першого керівника Міжнародної культурної організації «Новий Акрополь» дає змогу замислитися про сенс життя, мудрість, моральні чесноти, походження людини, Всесвіт і його закони, культуру, історію. Невелика частина творчого доробку видатного філософа, митця та дослідника ХХ століття вперше публікується українською мовою. Видання адресується широкому колу читачів.
1984. Колгосп тварин
Language: uk
Pages:
Authors: Джордж Орвелл
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2021-01-18 - Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
Перші півстоліття після публікації антиутопія Орвелла «1984» сприймалася як зла сатира на комуністичні режими. Але, на жаль, пророчі деталі світу «1984» все більше і більше стають реальністю сучасного нібито декоммунізованного світу. Фантастичні реалії, вигадані Джорджем Орвеллом для Британії 1984 року, давно увійшли в культурний код сучасної людини, залежної від глобальних корпорацій, соціальних мереж і медіа. Роман «1984» поряд з такими творами, як «Ми» Євгена Замятіна (1920), «О чудовий новий світ» Олдоса Хакслі (1932) і «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері (1953), вважається культовим зразком антиутопії. * * * «Колгосп тварин» Орвелла — притча, повна гіркої іронії та сарказму. Трагічна історія співтовариства тварин, що зважилися позбутися від гноблення людьми, і потрапили під бузувірську владу свиней. У повісті зображена еволюція спільноти наївних революціонерів-тварин, які вигнали свого власника, жорстокого містера Джонса: від романтичної свободи до диктатури підступного і корисливого кнура на прізвисько Наполеон. У повісті Орвелл показав переродження революційних принципів і програм, тобто поступовий перехід від ідей загальної рівності і побудови утопії до диктатури і тоталітаризму.
Біблія саморозвитку: Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить. Ілюстроване видання.
Language: uk
Pages:
Authors: Джеймс Аллен, Уоллес Д. Уоттлз, Наполеон Гілл, Сун-Цзи, Лао Цзи
Categories: Self-Help
Type: BOOK - Published: 2020-10-16 - Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
Багато людей на своєму життєвому шляху приходять до усвідомлення того, що є якась зупинка в особистісному зростанні, і пора почати займатися саморозвитком. Саморозвиток — це постійна робота над собою, самовдосконалення і вироблення особистих якостей. У цьому процесі людина концентрується на своїх власних бажаннях і цілях і постійно видобуває все нові і нові знання для їх досягнення. Цей процес є основним для досягнення життєвого успіху. Якщо Ви не впевнені в собі, постійно отримуєте від життя стусани і набиваєте шишки, не отримуючи при цьому задоволення від життя, вихід з цієї ситуації існує тільки один, і це саморозвиток. А правильно починати такий відповідальний процес з вивчення основ і досвіду видатних людей, що досягли висот в самовдосконаленні та як результат — в житті. До збірки Біблія саморозвитку увійшли основоположні класичні роботи, які досить просто, доступно, і одночасно детально і глибоко описують, як мислити і діяти, щоб стати успішним і щасливим в нашому світі: Наполеон Гілл. Думай і багатій Лао Цзи. Дао-де-цзин Джеймс Аллен. Як людина мислить Уоллес Д. Уоттлз. Наука про те, як розбагатіти Уоллес Д. Уоттлз. Наука про те, як бути здоровим Уоллес Д. Уоттлз. Наука про те, як бути великим Сун-Цзи. Мистецтво війни
Німецько-український, українсько-німецький словник 70000 слів.
Language: de
Pages: 976
Authors: Лисенко Е. І. та ін.
Categories: Self-Help
Type: BOOK - Published: - Publisher: Нова Книга
Словник міститьсуспільно-політичну, науково-технічну та розмовну лексику. Словник побудовано за гніздовою системою. У гніздах об’єднано слова, які мають спільний корінь, а також складні слова. Подано у словнику і списки географічних назв, таблицю відмінювання німецьких іменників, списки німецьких дієслів сильної та неправільної дієвідміни. Призначений для учнів шкіл, учителів, слухачів курсів іноземних мов, студентів, аспірантів та всіх, хто вивчає німецьку мову самостійно.
Фразеологічний словник української мови
Language: uk
Pages: 980
Authors: Л. С Паламарчук
Categories: Ukrainian language
Type: BOOK - Published: 1993 - Publisher:
Books about Фразеологічний словник української мови
Arkheologichnyĭ zbirnyk
Language: uk
Pages:
Authors: Odesʹkyĭ derz︠h︡avnyĭ universytet imeni I.I. Mechnykova
Categories: Ukraine
Type: BOOK - Published: 1992 - Publisher:
Books about Arkheologichnyĭ zbirnyk
Український історичний журнал
Language: uk
Pages:
Authors: Odesʹkyĭ derz︠h︡avnyĭ universytet imeni I.I. Mechnykova
Categories: Ukraine
Type: BOOK - Published: 1992 - Publisher:
Books about Український історичний журнал
Litopys Holhoty Ukraïny
Language: uk
Pages:
Authors: Odesʹkyĭ derz︠h︡avnyĭ universytet imeni I.I. Mechnykova
Categories: Political persecution
Type: BOOK - Published: 1993 - Publisher:
Books about Litopys Holhoty Ukraïny
Prapor
Language: uk
Pages:
Authors: Odesʹkyĭ derz︠h︡avnyĭ universytet imeni I.I. Mechnykova
Categories: Ukrainian literature
Type: BOOK - Published: 1970 - Publisher:
Books about Prapor