Gretmenim Moriyle Sali Bulusmalari


Gretmenim Moriyle Sali Bulusmalari
Author: Mitch Albom
Publisher:
ISBN: 9789757004196
Size: 50.94 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 2566
Get Books

Gretmenim Moriyle Sali Bulusmalari

eBook File: Gretmenim-moriyle-sali-bulusmalari.PDF Book by Mitch Albom, Gretmenim Moriyle Sali Bulusmalari Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Gretmenim Moriyle Sali Bulusmalari books,


Ögretmenim Moriyle Sali Bulusmalari
Language: en
Pages: 191
Authors: Mitch Albom
Categories: Amyotrophic lateral sclerosis
Type: BOOK - Published: 2000-07-01 - Publisher:
Books about Ögretmenim Moriyle Sali Bulusmalari
Ben Marka Olsam
Language: tr
Pages: 256
Authors: Didem Moralıoğlu
Categories: Business & Economics
Type: BOOK - Published: 2014-11-03 - Publisher: Epsilon Yayincilik Ltd. Sti
Books about Ben Marka Olsam
Büyüklere-Küçüklere Hikayeler
Language: tr
Pages: 237
Authors: Eren Sarı
Categories: Comics & Graphic Novels
Type: BOOK - Published: 2016-12-06 - Publisher: noktaekitap
Hikâye, genellikle büyükler tarafından okunması gereken bir tür olarak karşımıza çıkıyor. Her hikayede, anlatılmak istenen bir mesaj vardır. Bu mesaj yerine göre tarihî, dinî, ahlâkî, sosyal, ekonomik ve kültürel olabilir. Hikayeler gerçeklerin sınırlarını zorlayan anlatımlardır. Genellikle içeriğinde olağanüstü öge, kahraman ve olaylara yer vermeleri bakımından, gerçek dışı ve hayale dayalı anlatımlar olarak da adlandırılmaktadırlar. Hikayelerin en önemli özelliklerinden biri de, davranış kazandırmaya yönelik içeriğe sahip olmasıdır. Hikâyeler, gerçek veya hayalî bir takım olayları, maceraları, özel bir dil ve anlatımla sözlü olarak nesilden nesile aktarılmasıdır. İşte bu kitap hem büyükler hemde küçükler için birbirinden güzel hikayelerle dolu… Bu hikayeleri bütün çocuklara ve çocuk yanını kaybetmeyenlere ithaf ediyorum.
Yârim Haziran
Language: tr
Pages: 168
Authors: Can Dündar
Categories: Comics & Graphic Novels
Type: BOOK - Published: - Publisher: Can Yayınları
Books about Yârim Haziran
Başucumda hayat
Language: tr
Pages: 301
Authors: Kemal Uluer
Categories: Artists
Type: BOOK - Published: 2002 - Publisher:
Books about Başucumda hayat
Unplugged
Language: tr
Pages: 111
Authors: Selçuk Erdem
Categories: Caricatures and cartoons
Type: BOOK - Published: 2000 - Publisher:
Books about Unplugged
Varlık
Language: tr
Pages:
Authors: Selçuk Erdem
Categories: Turkish literature
Type: BOOK - Published: 2003 - Publisher:
Books about Varlık
Das Wunder von Coldwater
Language: de
Pages: 336
Authors: Mitch Albom
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2014-11-10 - Publisher: Goldmann Verlag
Was, wenn das Ende gar nicht das Ende ist? Es ist ein Abend im Herbst, als bei Tess Rafferty in der kleinen Stadt Coldwater am Lake Michigan das Telefon klingelt. Am anderen Ende der Leitung hört Tess die Stimme ihrer Mutter – und lässt vor Schreck den Hörer fallen. Ihre Mutter ist seit vier Jahren tot ... Und Tess bleibt nicht die einzige; auch andere Bewohner erhalten Anrufe von Verstorbenen. Schnell ist die Rede von einem Wunder, und Coldwater rückt in den Fokus der Medien. Immer mehr Menschen glauben an die Anrufe aus dem Himmel. Nur einer nicht: der Pilot Sully Harding ist entschlossen zu beweisen, dass alles ein riesiger Schwindel ist. Aber ist es das? Oder existiert das Wunder von Coldwater wirklich?
Denn alles ist vergänglich
Language: de
Pages: 240
Authors: Irvin D. Yalom
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2015-04-14 - Publisher: btb Verlag
Yaloms Anleitung zum Glücklichsein. In diesen zehn packenden Erzählungen aus der Psychotherapie entschlüsselt der bedeutende amerikanische Psychotherapeut Irvin D. Yalom die Geheimnisse, Frustrationen, aber auch die Erhabenheit und den Humor, die nicht nur den Kern jeder therapeutischen Begegnung ausmachen, sondern auch des Lebens selbst. Indem er uns an den Zwangslagen seiner Patienten teilhaben lässt, gewährt uns Yalom nicht nur einzigartige Einblicke in deren persönliche Sehnsüchte und Motivationen, sondern erzählt uns auch viel über sich selbst und sein eigenes Ringen zwischen persönlicher Betroffenheit und therapeutischer Rolle. Herausgekommen sind dabei wunderbare, unerschrockene Geschichten über die menschliche Seele und den therapeutischen Prozess, der voller Schmerz, Verwirrung, aber auch unverhoffter Freude und Hoffnung ist.
Atlamak
Language: tr
Pages: 254
Authors: Zeynep Kocasinan
Categories: Self-Help
Type: BOOK - Published: 2009-10-01 - Publisher: Cinius Yayınları
Sizi arzuladığınız yaşama götürecek adımları atmakta zorlanıyor musunuz? Beni tutan nedir diye kendinize sorduğunuz oluyor mu? Ya da ben neler yapabilirim diye? Çıkış nerede? Kişisel Gelişim'den Ruh Sağlığına, Astroloji'den Numeroloji'ye, Meditasyon'dan Feng-Shui'ye farklı hocaların bilgilerinden faydalanmak, farklı yolların ve farklı metotların tadına bakmak için bildiğiniz dünyaların içindeki detaylara bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Zeynep Kocasinan Atlamak ile kendi yolculuğunun bir bölümünü daha paylaşıyor. İnsan ruhunun gelişim yolunda destek alabileceği farklı duraklara keyifli bir yolculuk sunuyor. Alışılmadık yaklaşımlar, bildik metotlar ve bilinene farklı bakış açıları sunarak. Bazen sadece yaşayarak öğreniriz. Bazen de okuyarak, ta ki kendi yaşam maceralarımıza atılana kadar. Yayınevi: Cinius Yayınları