Ya Am Z


Odada Yaln Z
Author: Azad Tarhan
Publisher: Azad Tarhan
ISBN:
Size: 59.75 MB
Format: PDF, ePub
View: 3832
Get Books

Ya Am Z

eBook File: Odada-yaln-z.PDF Book by Azad Tarhan, Ya Am Z Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Ya Am Z books, Abone ol https://www.youtube.com/channel/UCvLeE-INjsW0cd1E2ha87Jg Merhaba arkadaşlar ben Azad Tarhan. Kitabımızın yeni bir bölümünün çıkmasını ve bunun ücretli olmasını isteyen arkadaşlarımız oldu. Ben paralı kitabı alamayacak okurlarımı düşünerek bu kitabı da ücretsiz yapma gereği duydum. Aslında bunu kitabı geç çıkardığım için bir özür sayın. Şuan kesin bir şey söylenemez ama 4. Kitabımız ücretli olabilir. Çoğunuzun önerileri doğrultusunda hareket ettiğim için, kitabımızı sizin istediğiniz biçimde ayarlamaya çalıştım. Uzun olmasını istediniz, bende biraz yazıları küçültüp uzun yazmaya çalıştım. Benim için sizin yorumlarınız, önerileriniz çok önemli ve değerli. O yüzden instagram adresimden bana ulaşıp öneri ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Türkiye genelinde korku deyince akıllara sürekli cinler ve yaratıklar geliyor benim kitabımın konusunda Korku, Heyecan, komedi, Gerilim ve Aşk olacaktır. Kitabımızın önceki bölümünü okumadıysanız okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Eğer bilgilendirme, şikâyet gibi bir durumunuz olursa iletişim bilgilerimden bana ulaşmanız yeterlidir.


Yaşam Z
Language: tr
Pages: 69
Authors: Azad Tarhan
Categories: Young Adult Fiction
Type: BOOK - Published: 2020-02-16 - Publisher: Azad Tarhan
Abone ol https://www.youtube.com/channel/UCvLeE-INjsW0cd1E2ha87Jg Merhaba arkadaşlar ben Azad Tarhan. Kitabımızın yeni bir bölümünün çıkmasını ve bunun ücretli olmasını isteyen arkadaşlarımız oldu. Ben paralı kitabı alamayacak okurlarımı düşünerek bu kitabı da ücretsiz yapma gereği duydum. Aslında bunu kitabı geç çıkardığım için bir özür sayın. Şuan kesin bir şey söylenemez ama 4. Kitabımız ücretli olabilir. Çoğunuzun önerileri doğrultusunda hareket ettiğim için, kitabımızı sizin istediğiniz biçimde ayarlamaya çalıştım. Uzun olmasını istediniz, bende biraz yazıları küçültüp uzun yazmaya çalıştım. Benim için sizin yorumlarınız, önerileriniz çok önemli ve değerli. O yüzden instagram adresimden bana ulaşıp öneri ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Türkiye genelinde korku deyince akıllara sürekli cinler ve yaratıklar geliyor benim kitabımın konusunda Korku, Heyecan, komedi, Gerilim ve Aşk olacaktır. Kitabımızın önceki bölümünü okumadıysanız okumanızı mutlaka tavsiye ederim. Eğer bilgilendirme, şikâyet gibi bir durumunuz olursa iletişim bilgilerimden bana ulaşmanız yeterlidir.
Ayin Tarihi
Language: tr
Pages:
Authors: Azad Tarhan
Categories: Young Adult Fiction
Type: BOOK - Published: 1945 - Publisher:
Books about Ayin Tarihi
Die vierzig Geheimnisse der Liebe
Language: de
Pages: 512
Authors: Elif Shafak
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2013-01-30 - Publisher: Kein & Aber AG
Ella ist vierzig Jahre alt, hat einen Ehemann, drei Kinder im Teenageralter und ein schönes Zuhause in einer amerikanischen Kleinstadt. Eigentlich sollte sie glücklich sein, in ihrem Herzen breitet sich aber eine Leere aus, die früher von Liebe gefüllt war. Als Gutachterin für eine Literaturagentur taucht sie tief in einen Roman über den Sufi-Dichter und Mystiker Rumi und die vierzig ewigen, geheimnisvollen Regeln der Liebe ein. Trotz der Ansiedlung im 13. Jahrhundert scheint ihr der Roman immer mehr eine Spiegelung ihrer eigenen Geschichte zu sein. Zusehends distanziert von ihrem Ehemann, beginnt Ella, ihr bisheriges Leben zu hinterfragen. Sie besucht den Verfasser des Buches, Aziz Zahara, mit dem sie sich schriftlich schon rege und sehr persönlich ausgetauscht hat - und erfährt eine derart grundlegende persönliche Veränderung, wie sie es sich nie hätte ausmalen können.
BUCA ÖĞRENCİ GÜNLÜKLERİ
Language: tr
Pages: 123
Authors: MURAT MUTLU
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: - Publisher: murat mutlu
Şanslı Deliliğin Sınırları
TOPLAYICILAR
Language: tr
Pages: 80
Authors: MÜRÜVET YILMAZ
Categories: Juvenile Fiction
Type: BOOK - Published: 2014-11-01 - Publisher: İNSANCIL YAYINLARI
Books about TOPLAYICILAR
SIK KARŞILAŞILAN SUÇLAR
Language: tr
Pages:
Authors: MÜRÜVET YILMAZ
Categories: Juvenile Fiction
Type: BOOK - Published: - Publisher: Dr. Gökhan Taneri
Dikkat çalışma Sulh Ceza Mahkemesi görevi kapsamına giren suçlara ilişkin olup güncel değildir.
Yenigündem
Language: tr
Pages:
Authors: MÜRÜVET YILMAZ
Categories: Turkey
Type: BOOK - Published: 1987 - Publisher:
Books about Yenigündem
Kleine Geschichte der Türkei
Language: de
Pages: 528
Authors: Klaus Kreiser, Christoph K. Neumann
Categories: Turkey
Type: BOOK - Published: 2009 - Publisher:
Books about Kleine Geschichte der Türkei
Varlık
Language: tr
Pages:
Authors: Klaus Kreiser, Christoph K. Neumann
Categories: Turkish literature
Type: BOOK - Published: 1958 - Publisher:
Books about Varlık
Türkçe Slovakça İncil
Language: tr
Pages: 13586
Authors: TruthBeTold Ministry
Categories: Bibles
Type: BOOK - Published: 2017-09-05 - Publisher: TRUTHBETOLD MINISTRY JOERN ANDRE HALSETH
Bu kitap yayını Turkish Bible (1878) (Eski Ahit ve Yeni Ahit) ve Rohacek Slovakian Bible (1936) (Eski Ahit ve Yeni Ahit) İncilini içerir. Kitapta 173,753 referans ve 2 farklı İncil versiyonu bulunur.Bu yaklaşık olarak Turkish Bible (1878) (TUR) kitabından 11 kat büyüktür. Turkish Bible ve Rohacek Slovakian Bible kitabının ve Konuşma Yazıcı (TTS) teknolojisinin tüm kopyası da mevcuttur. İncilin asıl navigasyonu nasıl çalışır: Eski Ahit ve Yeni Ahit kitaplarının endeksleri vardır. Eski Ahit'in Yeni Ahid'e referansı vardır. Yeni Ahit Eski Ahid'e referansı vardır. Her kitabın ait olduğu Ahid'e referansı vardır. Her kitap önceki ve öteki kitap için referansı vardır. Her kitapta bölümlerine endeksi vardır. Her kitapta ait olduğu kitaba referansı vardır. Her bölümün önceki ve sonraki bölümler için referansı vardır. Her başlık kendi ayetlerinin endeksini içerir. Her ayedin numarası ve ait olduğu bölüme referansı vardır. Her ayet güzel okunması için yeni satırdan başlanır. Endeksteki herhangi referans Sizi adrese yönlendirir. Menü mevcut olan İncil versiyonlarına referansları vardır. Biz sağlam işsevliğini istiyorduk ve istediğimize ulaştık. Kitap kolayca ve sezgisel ayarlanır ve herhangi İncil ayetini bir kaç buton basma uzaklığında içerir. Turkish Bible ve Rohacek Slovakian Bible ve navigasyonu ile kombinasyonu bu elektronik kitabı benzersiz yapar. Navigasyonu benzersiz ve kısaca görüntüleme için tam